Historie Miłosne

A & J – Sesja ślubna o zachodzie słońca na Górze Zborów.

By 9 grudnia 2019 No Comments

A & J – Sesja ślubna o zachodzie słońca na Górze Zborów.

Góra Zborów – idealne miejsce na wyjątkowy plener ślubny

To urokliwe wzniesienie znajdujące się na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej okazało się świetnym wyborem na sesję zdjęciową. Z samej góry można dostrzec przepiękny krajobraz, jednak wyjście na niektóre skały było nie lada wyzwaniem! Ania i Kuba to zdecydowanie typ pary, która jest pełna energii i nie boi się wyzwań. Dlatego, kiedy zaproponowali Górę Zborów – od razu przystałam na ich propozycję. Nigdy wcześniej nie miałam okazji robić zdjęć w tym miejscu, a Para Młoda kojarzyła je również tylko z fotografii.

Sesja ślubna o zachodzie słońca

W drodze na sesję niebo było zachmurzone, a im bliżej celu, tym mniej słońca. Kiedy dotarliśmy na miejsce zaczęło lekko kropić, a nawet grzmieć. Na szczęście nie rozpadało się na dobre, a my zdążyliśmy wejść na górę i złapać najpiękniejszy moment, jakim był zachód słońca. Warunki były idealne, jednak musieliśmy dać z siebie wszystko w jak najkrótszym czasie. Ania i Kuba spisali się świetnie, wspinaliśmy się po skałach, a nawet wbiegaliśmy na nie, aby zyskać jak najwięcej czasu! 😀

Najpopularniejsze miejsce na sesję ślubną w 2019 r.

Mogę śmiało powiedzieć, że to miejsce jest gwarancją przepięknych kadrów i idealnych warunków do sesji ślubnej. Jednak biorąc pod uwagę fakt, jaką popularność zyskało ono wśród fotografów w tym roku, w niektóre dni na parkingu zaczyna brakować miejsca, a na wzniesienia ustawiają się kolejki. Nam udało się spotkać na sesji dwie inne pary, co było niemałym zaskoczeniem, bo dzięki temu mieliśmy pełen luz oraz mogliśmy „zająć” najpiękniejsze miejsca w najlepszym czasie.

Zapraszam Was do obejrzenia naszych poczynań z sesji ślubnej na Górze Zborów i koniecznie dajcie znać co myślicie o tym miejscu 🙂

Góra Zborów oprócz tego, że posiada idealne warunki na sesję, jest również niezwykle romantycznym miejscem. Uważam, że zaręczyny na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej byłyby spełnieniem marzeń niejednej kobiety 😉  Zapraszam Was również do obejrzenia poprzedniej sesji, na której Jarek oświadczył się swojej ukochanej!