Poznajmy się!
Sylwia Sygnator

Cześć! Z tej strony Sylwia

Niepoprawna marzycielka, która stara się mocno stąpać po ziemi! Pochodzę z Tarnowa, ale przez kilka lat swojego życia mieszkałam w Krakowie, w którym zakochałam się bez pamięci! Aktualnie te dwa miasta są głównymi miejscami, gdzie wykonuję reportaże ślubne oraz sesje zdjęciowe. Ale bez obaw – jazda samochodem sprawia mi dużą przyjemność i w razie potrzeby dojadę nawet w najdalszy zakątek Polski.

Za co najbardziej lubię swoją pracę?

Przede wszystkim za to, że mogę być w stu procentach sobą. Poznawać nowych ludzi, z którymi udaje mi się znaleźć wspólny język, a nasza znajomość nieraz nie kończy się na ślubie, a trwa przez długie lata. Kontakt z klientami jest dla mnie bardzo istotny. Przywiązuję ogromną wagę do tego, abyście się mogli czuć swobodnie w moim towarzystwie. Słowa, że czujecie się przy mnie, jakbyśmy się znali kilka lat, są dla mnie największym komplementem! Definicją udanych kadrów są dla mnie przede wszystkim ludzie, którzy darzą mnie zaufaniem i zapraszają do swojego życia.

Fakty o mnie

• z wykształcenia jestem inżynierem, jednak serce wybrało fotografię i ogromnie się cieszę z tego wyboru

• często się śmieję i staram się zarażać tym innych! Wynika to nie tylko z mojego sposobu bycia, ale jestem też typem człowieka, który śmiechem reaguje na stresujące sytuacje

• w fotografii najbardziej lubię wydobywać piękno z ludzi oraz łapać niepowtarzalne momenty

• jestem bardzo rodzinną osobą, stąd często wzruszam się podczas zleceń. Jednak spokojnie, skupiam się też wtedy na wykonywaniu swoich obowiązków!

• uwielbiam dzieci! Nie mam jeszcze swoich, ale jak widzę na weselu małych gości, to od razu nawiązuję z nimi relację

Ślub w życiu bierze się tylko raz (zazwyczaj ?) i każda Para Młoda chce żeby ten dzień był uwieczniony w najpiękniejszy możliwy sposób! My mieliśmy szczęście, że nasz ślub i wesele uwieczniła Sylwia! Fotoreportaż i sesja przerosły nasze oczekiwania. Zdjęcia, ich jakość i to w jaki sposób zatrzymują chwilę to jest istny majstersztyk! Współpraca z Sylwią to była czysta przyjemność! Pełen profesjonalizm na każdym kroku ? Gorąco polecam wszystkim Młodym Parom i nie tylko ?

Iwona & Artur29.08.2020

Kiedy pierwszy raz natknęłam się na zdjęcia Sylwii wiedziałam jedno - tylko Ona może być moim ślubnym fotografem!! ? Sylwia to niezwykle profesjonalna osoba z głową pełną pomysłów. Reportaż ślubny i plener to jest kosmos ❤️ Dzięki Niej mamy najpiękniejszą pamiątkę na całe życie! Sylwia, jesteśmy ogromnie wdzięczni, że spotkaliśmy na naszej drodze właśnie Ciebie! ???

Alicja & Marcin21.08.2020

Jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad nawiązaniem współpracy z Sylwią w tak ważnym wydarzeniu jak ślub i przyjęcie, to szkoda czasu na zastanowienia! Co prawda materiał w całości jeszcze nie odebrany, ale przesłana namiastka zrobiła ogromne wrażenie nie tylko na nas, ale również naszych bliskich. Zaangażowanie ze strony Sylwi jest ogromne, co przekłada się na efekty współpracy. Jeszcze raz polecam z czystym sumieniem! ?

Gabriela & Mateusz 1.08.2020

Zdjęcia wykonane przez Sylwię, zarówno ze ślubu/wesela, jak i sesji w Bieszczadach przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Przepiękne!! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Sylwia, wspaniała, bardzo pozytywna osoba ? Jeśli mielibyśmy drugi raz wybierać na jakieś kolejne sesje to się nie zawahamy.
Polecamy gorąco!! Sylwia jest najjjjlepsza!

Patrycja & Piotr26.09.2020

Zdjęciami Sylwii jestem już oczarowana od jakiegoś czasu więc możecie sobie wyobrazić moją radość gdy okazało się, że może zrobić nam zdjęcia w dniu naszego ślubu ? I uwierzcie mi lepiej trafić nie mogłam ! Należę do osób, które nie koniecznie potrafią pozować i które raczej spinają się gdy tylko zobaczą aparat. Z Sylwią było zupełnie inaczej.Tak swobodnie przed obiektywem nie czułam się nigdy, a uwierzcie mi, że jest to bardzo ważne w dniu ślubu. Super współpraca a zdjęcia powalają z nóg ! ❤️ Niesamowity talent i pasja do tego co robi ! Polecam Sylwię każdemu !

Ewelina & Mateusz9.05.2020

Odkąd zaczęliśmy planować ślub i wesele wiedziałam, że to Sylwia będzie nam robić zdjęcia ☺️ Pierwsze sesje jeszcze amatorskie Sylwia wykonała mi ponad 10 lat temu ?? Mam z tego super pamiątkę, w tamtym roku wróciłyśmy do współpracy. Najpierw sesja narzeczeńska podczas, której atmosfera była przemiła. Sylwia zawsze pokieruje jak się ustawić, ma wiele pomysłów na piękne ujęcia. Nawet mąż był pozytywnie zaskoczony, że podczas sesji zdjęciowej można się tak świetnie bawić ☺️ Potem była sesja ślubna, plenerowa i ostatnio świąteczno-ciążowa na żadnej się nie zawiedliśmy ☺️? Sylwia jest naszą ulubioną panią fotograf, bardzo ambitną, dokładną i pełną nowych pomysłów. Czekamy na możliwość zrobienia sesji rodzinnej i chrzcielnej ❣️ Polecamy gorąco ☺️

Patrycja & Michał22.06.2019

Sylwia jest jedyna i niepowtarzalna w swoim fachu! Pomoże w stresujących sytuacjach, złapie wyjątkowe momenty podczas ślubu, pomoże i doradzi gdy nie ma się pomysłu na sesję narzyczeńską czy ślubny plener. Ja jestem zachwycona, za każdym razem efekt finalny powalał. Przepiękna pamiątka na całe życie! Jestem pewna, że jeszcze nie jedna sesja przed nami! ❤ Z resztą zdjęcia same się bronią i pokazują jaką ciężką i cudowną prace wykonuje! ❤

Paulina & Mateusz25.05.2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych zdjęć przez Sylwię ❤️ Jest bardzo staranna w wykonywaniu swojej pracy, każdy detal był poprawiany co dało efekt tego, że nawet niefotogeniczna osoba wyszła pięknie na Zdjęciu ! ?Sylwia ma wiele pozytywnej energii i pomysłów, zdjęcia po prostu cudne ! Polecamy z całego serca ?

Sabina & Kamil29.06.2020