Historie Miłosne

D & K – Plener Ślubny nad Jeziorem Czorsztyńskim. Sesja ślubna o zachodzie słońca.

D & K – Plener Ślubny nad Jeziorem Czorsztyńskim. Sesja ślubna o zachodzie słońca.

Plener ślubny nad Jeziorem Czorsztyńskim

Pary Młode często nie mają pomysłu gdzie wykonać sesję poślubną. Zawsze pomagam w doborze miejsca tak, aby czuli się oni komfortowo. Staram się dopasować do stylu wesela, w tym wypadku był to rustykalny klimat. Daria i Kuba wybrali plener ślubny nad Jeziorem Czorsztyńskim. Sesja w miejscowości Kluszkowce – to był strzał w dziesiątkę! Panna Młoda wybrała wianek z kwiatów jako dopełnienie swojej stylizacji. Pan Młody miał na sobie garnitur w kolorze butelkowej zieleni. Moim zdaniem dopasowali się idealnie.

Kiedy najlepiej wykonać sesję poślubną?

Pamiętajcie, że sesję poślubną warto wykonać tuż po Waszym ślubie. Swoim Parom Młodym doradzam, aby było to maksymalnie miesiąc po weselu. Z założenia wiem, że im bardziej Pary Młode zwlekają z sesją, tym chęci i emocje opadają. Jeśli zależy Wam na wyjeździe w bardziej odległe miejsca, nie zapomnijcie, aby zaplanować taki wyjazd dużo wcześniej.

Plener poślubny jesienią

Wesele Darii i Kuby odbyło się pod koniec września. Jesienią pogoda bywa bardzo różnorodna, stąd kilkukrotnie musieliśmy przełożyć planowany termin sesji poślubnej. Ponadto miejsce sesji plenerowej uzależniliśmy od pory roku. Kolory, które można dostrzec w październiku w Pieninach nad Jeziorem Czorsztyńskim są niepowtarzalne. Jeśli kochacie ciepłe odcienie zieleni i brązu, a także lubicie intensywny błękit wody i nieba – wybierzcie to miejsce na plener ślubny.

Picnook - online blogging tool

Jeśli marzycie o plenerze ślubnym nad Jeziorem Czorsztyńskim – zapraszam serdecznie. Szczególnie jesienią! A może po drodze sesja górach?