Historie Miłosne

J & J – Wesele Dwór w Brzeznej. Fotograf ślubny Nowy Sącz

By 8 kwietnia 2021 No Comments

J & J – wesele Dwór w Brzeznej. Fotograf ślubny Nowy Sącz

Dwór w Brzeznej – miejsce na przyjęcie w rustykalnym stylu

Szukasz idealnego miejsca na swój ślub w Małopolsce? Nowy Sącz oferuje nam kilka naprawdę przepięknych miejsc. Jednym z nich jest wyjątkowy lokal na wesele w stylu rustykalnym – Dwór w Brzeznej. Jest on usytuowany w Podegrodziu, w otoczeniu niezwykle malowniczych krajobrazów. Dwór powstał na przełomie XIX i XX w. Jego styl nawiązuje do tamtych czasów, ale jest połączony z aktualnymi trendami.

Strefa chilloutu na weselu

Asia i Kuba zadbali przede wszystkim o to, aby goście czuli się swobodnie. Zorganizowali strefę relaksu, z której uczestnicy imprezy z chęcią korzystali. Dwój w Brzeznej dzięki swojemu otoczeniu zachęca do „chillowania” na świeżym powietrzu. Rozwieszone girlandy w ogrodzie wieczorem stworzyły niepowtarzalny klimat. A za tym wszystkim stoi Ślubnie Zakręcona Sylwia i Sylwek. Zadbali oni o każdy najmniejszy detal dekoracji w dworku oraz na zewnątrz.

Wyjątkowy układ podczas pierwszego tańca

Pierwszy taniec Joanny i Jakuba – to było coś! Przede wszystkim pełen luz i swoboda. Dodatkowo efekty specjalne, którymi zajął się DJ Martin z Nowego Sącza zrobiły efekt wow! Goście nie mieli prawa się nudzić 😉 Uwieńczeniem imprezy była niezawodna Familiada. Muszę przyznać, że czułam się jak w prawdziwym teleturnieju. Fajne i przemyślane zabawy na weselu sprawiają, że chciałoby się zostać tam dłużej.

Jeśli szukacie miejsca na wesele w stylu rustykalnym w okolicy Nowego Sącza to polecam Wam również serdecznie Willę Poprad. Tutaj możecie obejrzeć reportaż ślubny wykonany w tym właśnie miejscu.