Historie Miłosne

K & K – Sesja narzeczeńska w kwitnącym sadzie z psem.

By 7 czerwca 2021 No Comments

K & K – Sesja narzeczeńska w kwitnącym sadzie. Pomysł na sesję zdjęciową z psem.

Sesja narzeczeńska w kwitnącym sadzie

Sady w tym roku zaczęły kwitnąć wyjątkowo późno. Białe drzewka można było wykorzystać do sesji przez zaledwie kilka bezchmurnych dni. Razem z Karoliną i Konradem trafiliśmy na słoneczne popołudnie i umówiliśmy się na bardzo spontaniczną sesję! Nie ukrywam, że sesja narzeczeńska w takich okolicznościach przyrody od dłuższego czasu była moim małym fotograficznym marzeniem. Sesja narzeczeńska w kwitnącym sadzie wymaga również odpowiedniej stylizacji, która będzie pasować do otoczenia. Moja piękna para przygotowała się do tego perfekcyjnie. Zadbali o każdy detal, a także udało mi się ich przekonać do moich „wizji”.

Sesja z psem – świetny pomysł na sesję narzeczeńską

Jeśli jesteście posiadaczami małego czworonoga – koniecznie zrealizujcie z nim sesję zdjęciową! Na naszej sesji Kokos (tak właśnie bawi się pupil moich modeli) skutecznie urozmaicał kadry swoimi pozami.  Nie ukrywam, że swoim wyglądem idealnie wpasował się w klimat zdjęć. Oczywiście Kokos był lekko zazdrosny o swoich opiekunów, ale staraliśmy się poświęcać mu dużo uwagi! Osobiście uwielbiam sesje z Waszymi zwierzakami. Jedno z moich ujęć zostało wyróżnione przez międzynarodowy portal Lookslikefilm. Fotografię brzuszkową z labradorem możecie zobaczyć TUTAJ.

Sesja narzeczeńska – warte uwiecznienia chwile tuż przed Waszym wielkim dniem

Umówienie się na wspólną sesję przed weselem jest okazją do zapoznania się z fotografem, a także „przyzwyczajenia się” do obiektywu. Jeśli nigdy wcześniej nie mieliście okazji pozowania do zdjęć – to dobry na to czas. W dniu ślubu będziecie czuli się swobodniej, a obecność fotografa nie będzie dla Was krępująca. Taka okazja na zdjęcia może się już nie powtórzyć, a możemy wykonać je w Waszych ulubionych miejscach. Może istnieją takie, do których macie duży sentyment? Z chęcią się tam z Wami wybiorę!

Zachęcam Was do obejrzenia galerii z moimi ujęciami z sesji narzeczeńskich, które miałam okazję wykonać. Jeśli będziecie zainteresowani zapraszam Was oczywiście do kontaktu.