Historie Miłosne

A & M – Rustykalne wesele w Modrzewiowym Dworze w Tarnowie.

By 31 maja 2019 No Comments

A & M – Rustykalne wesele w Modrzewiowym Dworze. Sesja ślubna nad Jeziorem Szczyrbskim.

Z Agą i Michałem miałam przyjemność poznać się na weselu naszych wspólnych znajomych. Kto by pomyślał, że od tamtej pory będziemy widywać się częściej! Ich ślub należał do tych, na których czuję się jak trochę jak gość weselny znając rodzinę i czując się w stu procentach swobodnie. Swoje wesele zorganizowali w Modrzewiowym Dworze w Tarnowie – Mościcach, natomiast sesja zdjęciowa odbyła się na Słowacji – nad jeziorem Szczyrbskie Pleso.

Ślub w najpiękniejszym kościele w Tarnowie

Kościół NMP Królowej Polski w Mościcach jest idealnym miejscem na zawarcie sakramentu małżeństwa. Wiele par młodych wybiera właśnie to miejsce ze względu na dużą przestrzeń, jasne kolory, a także niezwykły klimat. Warto jednak podkreślić, że nie tylko pary młode go lubią. To również idealne miejsce dla fotografów.

„First look” w kościele

Zazwyczaj Pan Młody widzi swoją małżonkę po raz pierwszy w jej domu. W tym przypadku było inaczej, bardziej wyjątkowo, niż zwykle. Michał mógł zobaczyć w całej okazałości swoją przyszłą żonę idącą do ołtarza razem z tatą. To właśnie takie momenty najbardziej wzruszają i sprawiają, że nawet mi zdarza się uronić łezkę. Cała uroczystość była idealna, biorąc pod uwagę również fakt, że przewodził jej ksiądz, który był nauczycielem Agnieszki w liceum. Znał ją i jej gości weselnych, więc możecie się domyślić jak szczere było kazanie oraz jak piękne słowa padły podczas niego.

Wesele w Modrzewiowym Dworze sąsiadującym z Hotelem Cristal Park w Tarnowie

W pobliżu kościoła w Moscicach znajduje się lokal, który idealnie wpasował się w klimat wesela. Kiedy zobaczyłam pierwszy taniec pary młodej, nie mogłam wyjść z podziwu. Zaczęło się bardzo subtelnie, w rytmie melodii Zbigniewa Wodeckiego „Z Tobą chcę oglądać świat”, jednak chwilę później miało miejsce istne szaleństwo w klubowych rytmach. Możecie sobie wyobrazić co się działo na parkiecie!

Sesja ślubna o wschodzie słońca na Słowacji – Strebskie Pleso

Aga i Michał wybrali na sesję zdjęciową Szczyrbskie Jezioro znajdujące się u podnóża Tatr po stronie słowackiej. Otacza je przepiękny krajobraz, o poranku spotkaliśmy tylko kilku turystów. Wyjazd zaplanowaliśmy w środku noc tak, aby jak najwcześniej być na miejscu. Jadąc w góry nigdy jednak nie ma się gwarancji na to, że pogoda dopisze – jednak nam się wyjątkowo poszczęściło. Zapraszam Was do obejrzenia fotografii 🙂

Kościół: Parafia NMP Królowej Polski w Tarnowie Mościcach

Suknia: Joanna Niemiec Atelier 

Makijaż: Klaudia Regiec MUA 

Sala weselna: Dwór Modrzewiowy Cristal Park

Film: Krakowska Grupa Ślubna