Historie Miłosne

K & J – Oświadczyny podczas sesji zdjęciowej w Krakowie.

K & J – Oświadczyny podczas sesji zdjęciowej w Krakowie.

Kiedy dostałam wiadomość od Jarka wiedziałam, że szykuje się coś niezwykłego i niepowtarzalnego. Przez moment zastanawiałam się, czy temu podołam, ale w końcu moim marzeniem było zrobić zdjęcia… podczas oświadczyn! Mogę w takim razie zaprosić Was na obejrzenie sesji narzeczeńskiej.

Oświadczyny podczas sesji zdjęciowej

Jarek zaplanował wszystko idealnie. Spacer po krakowskim Kazimierzu, a następnie Kopiec Krakusa o zachodzie słońca i piękne widoki na całe miasto.  Klaudia niczego nieświadoma wspięła się z nami na Kopiec i stało się! Dla mnie – jako fotografa był to bardzo emocjonujący moment, w końcu są to chwile, które się nie powtórzą. Mam nadzieję, że te zdjęcia zatrzymają wspomnienia na dłużej, przywołując piękne momenty 🙂

Kraków – idealne miejsce na sesję narzeczeńską

Kraków sam w sobie jest pięknym, zabytkowym miastem. Ma swój urok i klimat, jednak kiedy przychodzi wybrać miejsce na sesję zdjęciową wiele osób ma z tym problem. My przechadzając się po zakamarkach Kazimierza, trafiliśmy na restaurację Salta Resto, gdzie zostaliśmy bardzo mile przyjęci, a jej klimat wpasował się idealnie w nasze zdjęcia.

Spacer po krakowskim Kazimierzu podczas sesji zdjęciowej

Dzięki takim sesjom odkrywam miasta i poszczególne miejsca na nowo: szukając kadrów i idealnego tła dla pokazania historii dwojga ludzi. Dostrzega się nagle wyjątkowy zakątek dzielnicy, którą niby już tak dobrze znamy, niezwykle malownicze miejsce, które idealnie nadaje się do uchwycenia zachodu. Może to być też oryginalny mural/szyld, dzięki któremu można wydobyć z fotografii jeszcze więcej. Krakowski Kazimierz obfituje w takie miejsca i jeśli nie tylko patrzymy, a chcemy zobaczyć, dojrzeć, poczuć, okazuje się, że inspiracje są dookoła nas, wystarczy po nie sięgnąć za pomocą dwóch narzędzi: wyobraźni i aparatu.

Panowie, jeśli chcecie zrobić niezwykłą niespodziankę swojej kobiecie – zapraszam do kontaktu 🙂 Może sesja narzeczeńska, a w tym fotografie podczas zaręczyn zainspirują kogoś z Was. Miłego oglądania!

Zapraszam Was również do obejrzenia reportażu ze ślubu Agnieszki i Michała. Jeśli spodobał Wam się wpis, zostawcie po sobie ślad 😉