Historie Miłosne

K & A – Wesele Biała Przystań, wyjątkowy plener ślubny z końmi.

By 13 marca 2020 No Comments

K & A – Wesele Biała Przystań, wyjątkowy plener ślubny z końmi.

Przygotowania w hotelu w Białej Przystani

Jesteś fotografem ślubnym i czytasz ten wpis? To wyobraź sobie idealnie dopracowane dodatki na przygotowaniach oraz Parę Młodą z tak naturalnym i pozytywnym nastawieniem, że aż chce się działać. Czego chcieć więcej? Kasia okazała się świetną organizatorką. Zadbała o każdy detal, a dzięki temu robienie zdjęć było czystą przyjemnością. Razem z Andrzejem przygotowywali się do ślubu w oddzielnych pokojach hotelowych w Białej Przystani. To świetne rozwiązanie, w szczególności kiedy lokal, w tym przypadku Biała Przystań znajduje się blisko kościoła.

Eleganckie wesele z rustykalnym akcentem

Oczywiście nie mogę ominąć wystroju sali, o który również zadbała Kasia, a w szczególności jej mama. Sala weselna w Białej Przystani w Łękach Dolnych, niedaleko Tarnowa, jest idealna dla Par, którym zależy na jasnej przestrzeni w nowoczesnym stylu. Dzięki odpowiednim dodatkom, a także dekoracji można stworzyć w niej piękny wystrój, który nada niepowtarzalnego klimatu. W tym przypadku Para Młoda jako oprawę muzyczna wybrała duet DJ-ów. DJ Mundy rozkręcił imprezę do białego rana.

Plener ślubny z końmi

Na mojej osobistej liście wymarzonych sesji ślubnych od dłuższego czasu widniała pozycja „sesja z końmi”. Kasia z Andrzejem skutecznie zadbali o to, aby zrealizować moje małe marzenie. Ogromnie Wam za to dziękuję! Jak się okazało, robienie zdjęć z koniem nie jest wcale takie proste. Na szczęście trafiłam na cierpliwą Parę Młodą… no i oczywiście cierpliwego modela, który podołał temu trudnemu wyzwaniu 😉

Zapraszam Was do obejrzenia ich historii <3

 

 

Jeśli jeszcze nie widzieliście mojego poprzedniego wpisu, to serdecznie zapraszam Was na podsumowanie 2019 r.