Historie Miłosne

Podsumowanie 2019 – Fotografia ślubna – Sylwia Sygnator Art

By 5 lutego 2020 No Comments

Wybrane fotografie z sezonu ślubnego 2019

Moja fotograficzna przygoda z każdym rokiem staje się coraz ciekawsza i interesująca. To nie tylko kwestia tego, że poznaję coraz więcej wyjątkowych osób w swoim życiu 🙂 Świadczy o tym również fakt, że dzięki nim mogę być świadkiem wielu niezwykłych chwil. Tak było właśnie w minionym sezonie. Działo się dużo, przez co nie lada wyzwaniem było wybrać tych „kilka” ujęć. Nie ukrywam, że z częścią z nich jestem związana bardzo emocjonalnie.

Najciekawsze ujęcia w jednym miejscu

Myślę, że ten wpis stanie się małą galerią przydatną dla Par Młodych, które chciałyby zobaczyć coś więcej, niż fotografię ślubną publikowaną przeze mnie na fanpage lub instagramie. Poniżej możecie obejrzeć 124 fotografie, wybrane spośród wielu zdjęć. Zachęcam Was jednak najpierw do obejrzenia slideshow z podkładem muzycznym. Znajdziecie tutaj ujęcia z przygotowań, ceremonii, zabawy weselnej, czyli całego reportażu, ale również z sesji zdjęciowej. Zależało mi, aby było to urozmaicone połączenie najbardziej wyjątkowych momentów.

Zmiany fotograficzne w 2019 – fotografia ślubna

Osoby, które obserwują moje poczynania pewnie zdążyły zauważyć, że Canon ustąpił miejsca Fujifilm. Wiele osób było ciekawych efektów, dlatego teraz możecie zobaczyć co się zmieniło i sami ocenić 😀 Przesiadka z dużej lustrzanki na mały aparat, który jest niesamowicie praktyczny i przede wszystkim szybki przyniosła za sobą wiele plusów. Mam nadzieję, że 2020 r. będzie obfitował w jeszcze lepsze kadry i celniejsze oko 😉

Wszystkim Parom, którym miałam przyjemność robić zdjęcia w ubiegłym roku serdecznie dziękuję za współpracę. Bez Was nie przeżyłabym tylu niezwykłych chwil, podróży… A co za tym idzie nie mogłabym się pochwalić tym, co udało mi się stworzyć przez ten rok. Dziękuję!